• Bejelentkezés

Karrier a Tecnocasanál

Biztos munkahelyet keresel, kiemelkedő kereseti lehetőséggel? Nálunk megtaláltad!

Munkatársaink biztos, állandó és fix jövedelem és bejelentett munkaviszony mellett indulnak el a siker felé vezető úton.

Szakértelem

Az ingatlan értékesítési munka összetett feladat, mely komoly szakmai felkészültséget kíván. Ennek elsajátításában professzionális segítséget nyújt a Tecnocasa csapata.

Csatlakozz hozzánk és mi, a jól felépített, ingyenes képzési rendszerünk és mentorok útján tanítjuk meg Neked a szükséges szakmai ismereteket.

Biztonság

Munkatársaink számára biztosítjuk:

- az informatikai és információs eszközöket (számítógép, tablet)
- az irodai hátteret (központi, könnyen megközelíthető irodák kiemelkedő felszereltséggel)
- marketing támogatást (online megjelenések és a piacon egyedülálló típusú nyomtatott hirdetések)

Mindezeket a legmagasabb színvonalon és természetesen munkaeszközként, azaz külön költségek nélkül biztosítjuk munkatársaink számára.

Siker

A Tecnocasa olyan lehetőséget nyújt munkatársainak, amely biztos megélhetés mellett a szakmai előrelépést is lehetővé teszi és támogatja. Használd ki az ingatlanpiacban rejlő potenciált és nyisd saját franchise ügynökségedet!

Aktuális állásajánlataink

Értékesítési asszisztens

Értékesítési asszisztensi munkakörbe keressük új kollégánkat, budapesti ingatlanirodába, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok

- általános adminisztráció, dokumentumkezelés
- kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
- hirdetések kezelése
- beérkező hívások fogadása, partnerek tájékoztatása

Elvárások

- jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- legalább középfokú végzettség

Előny

- magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

- fiatalos, dinamikus légkör
- stabil, hossztávú munkahely
- ingyenes képzések

Jelentkezés a karrier@tecnocasa.hu email címre küldött életrajzzal lehetséges.

Ingatlan tanácsadó

Amennyiben biztos munkahelyet keresel, kiemelkedő kereseti- és karrierlehetőséggel, akkor ez a munka RÁD vár! Nálunk nincsenek rejtett költségek, fix fizetéssel, bejelentett munkaviszonyba keressük új kollégánkat!

Feladatok

- Lehetséges ügyfelek feltérképezése
- Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
- Ingatlanok felmérése, bemutatása
- Eredményes tranzakciók elősegítése

- Bejelentett, teljes munkaidős, főállású munkakör
- Magas fix kezdő fizetés és kimagasló jutalék
- Karrierlehetőség
- Változatos, önálló munka
- Teljes körű, ingyenes képzés
- Fiatalos, dinamikus csapat

Elvárások

- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Pozitív gondolkodásmód
- Kitartás, szorgalom
- Minimum középfokú végzettség

Előny

- Diploma
- Nyelvismeret
- Értékesítési tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye: Budapest, Dunakeszi